Головна
ГоловнаФінанси → 
Доходи і витрати
ДОХОДИ І ВИТРАТИ
Під редакцією І.А.Феоктістова ДОХОДИ І ВИТРАТИ ПРИ спрощеною системою ОПОДАТКУВАННЯ 2010
З кожним роком все більша кількість компаній переходить на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. Організації, які сплачують податки з доходів, повинні знати, які надходження включати до розрахунку єдиного податку, а які ні. У тих організацій, що вибрали об'єкт оподаткування «доходи мінус витрати» завдання ще складніше. Їм потрібно правильно врахувати і витрати. Справа в тому, що не кожен витрати фірми враховуються при оподаткуванні, а лише ті, що вказані в закритому переліку витрат. Книга забезпечена арбітражною практикою по «спірним» витрат.
В. М. Акімовим Податок на доходи фізичних осіб 2007
Податок на доходи фізичних осіб завжди був одним з найбільш значущих в податковій системі Російської Федерації, оскільки він зачіпає інтереси не тільки юридичних осіб - організацій, а й кожного громадянина. Крім того, намітилася в останні роки тенденція до стабілізації і підйому економіки Росії і зростання оплати праці сприяють подальшому зростанню надходжень податку на доходи фізичних осіб як в цілому по Росії, так і по суб'єктах Російської Федерації.
Ю.М.Лермонтов "ІНШІ" ВИТРАТИ В ПОДАТКОВОМУ ОБЛІКУ: ДОВІДНИК БУХГАЛТЕРА 2007
Усі витрати в залежності від їх характеру, а також умов здійснення та напрямків діяльності платника податків поділяються на витрати, пов'язані з виробництвом і реалізацією, і позареалізаційні витрати. У свою чергу, статей 253 НК РФ встановлено перелік витрат, пов'язаних з виробництвом і реалізацією. За правилами цієї статті витрати класифікуються залежно від їх функціонального призначення і економічного змісту. За функціональним значенням виділяють, зокрема, інші витрати пов'язані з виробництвом і (або) реалізацією. Перелік таких витрат встановлено статтею 264 НК РФ. Причому цей перелік не є закритим, що фактично дозволяє врахувати з метою оподаткування прибутку будь-які економічні обгрунтовані витрати, пов'язані з діяльністю, спрямованої на отримання доходів. У довіднику розглянуті актуальні питання, пов'язані з визнанням у податковому обліку найбільш поширених видів інших витрат. Оповідання супроводжується прикладами, а також авторськими та офіційними роз'ясненнями. Видання буде корисним керівникам підприємств, бухгалтерам, аудиторам, податковим консультантам, а також співробітникам податкових органів.
Д.В.Кіслов ВИТРАТИ НА мобільного зв'язку та Інтернету 2007
Без стільникового зв'язку важко уявити навіть особисте життя, не кажучи вже про виробничу деятельності.Необходімо швидко знайти потрібну людину або оперативно вирішити виникле питання, перебуваючи за межами офісу? Досить скористатися послугами вірного друга і помічника - стільникового телефона.Однако за послуги стільникового зв'язку, як і за інші аналогічні послуги, необхідно платити. І ці платежі часто можуть досягати значних цифр, а якщо при цьому врахувати різні нюанси, які можуть виникати при експлуатації стільникового зв'язку, то стає зрозумілим, чому питання бухгалтерського та податкового обліку витрат на мобільний зв'язок так актуальні для багатьох бухгалтеров.Не менш актуальні і питання обліку витрат, пов'язаних з використанням Інтернету.
А.В.Клокова ВИТРАТИ НА РЕКЛАМУ 2008
Конкуренція на ринку з року в рік стає все жорсткіше в будь-яких з областей діяльності, і щоб залучити якомога більше клієнтів, організації повинні дбати про свою популярності, впізнаваності серед споживачів і т. д. Цього можна досягти за допомогою реклами, а тому з кожним роком витрати компаній на рекламу своєї діяльності ростуть і часто складають досить велику частку в їх загальних витратах. У цьому виданні будуть розглянуті особливості, притаманні рекламних витрат, питання, пов'язані з бухгалтерським обліком і оподаткуванням витрат на рекламу, типові помилки, пов'язані з рекламними витратами, а також дані роз'яснення з деяких проблемних ситуацій. Видання розраховане на бухгалтерів і керівників компаній і допоможе правильно кваліфікувати витрати на рекламу, визначити суму витрат на рекламу при розрахунку податку на прибуток, єдиного податку, податку на доходи фізичних осіб, визначити рекламні витрати при застосуванні спрощеної системи оподаткування, уникнути можливих помилок і проблем при бухгалтерському та податковому обліку витрат на рекламу.
Е.В.Карсетская ПДФО: законне зменшення податку 2009
Ця книга присвячена питань, пов'язаних з оподаткуванням доходів фізичних осіб, але адресована вона бухгалтерам організацій. Чому? Тому що організації, які виплачують доходи фізичним особам (працівникам, членам їх сімей, колишнім працівникам і т.д.), визнаються податковими агентами, в чиї обов'язки входить обчислення, утримання з доходів фізичних осіб та сплата до бюджету сум ПДФО. Тому саме бухгалтер повинен добре розбиратися в тонкощах обчислення ПДФО, а також чітко розуміти, які доходи слід обкладати цим податком, а які ні. Перелік доходів, не оподатковуваних ПДФО, міститься в ст.217 НК РФ. Складність у застосуванні цієї статті полягає в тому, що багато норми прописані в ній не досить чітко, що призводить до численних суперечок з податковими органами. Ця книга допоможе оптимально вибудувати свою роботу таким чином, щоб максимально скористатися всіма можливостями, наданими Податковим кодексом, і при цьому звести до мінімуму ризик спору з податковими органами.