Головна
ГоловнаЮриспруденція → 
Прокурорський нагляд
Прокурорського нагляду
Дранников В.Н. Курс лекцій з дисципліни Прокурорський нагляд 2004
Цей навчальний посібник являє собою набір основних лекцій з загальної частини навчальної дисципліни «Прокурорський нагляд », які систематизовані в певній послідовності.
Призначено для студентів, аспірантів, викладачів і науковців вищих освітніх установ. Може становити практичний інтерес і для широкого кола читачів, які цікавляться юриспруденцією.
Цапаева Т.Ю. Участь прокурора у доведенні на попередньому слідстві 2004
Книга присвячена численним проблемам, пов'язаним з поглибленим аналізом ролі прокурора як суб'єкта доказування. На основі вивчення історії прокуратури та інституту кримінального переслідування в ній розглядаються процесуальні функції прокурора, форми і методи його доказової діяльності. Обгрунтовується в роботі погляд на прокурора як активного учасника до-казательственной діяльності, здійснюваної на досудових стадіях процесу, становить інтерес для працівників правоохоронних органів, студентів юридичних вузів і факультетів.
Горелик A.C. Наглядова скарга 2007
У даній роботі викладені поради з двох питань. По-перше, як писати наглядову скаргу й у-дру-яких, як писати заяву (клопотання) про зміну вироку у зв'язку з прийняттям нового більш м'якого карного закону.