Головна
ГоловнаЮриспруденція → 
Податки та оподаткування
ПОДАТКИ І ОПОДАТКУВАННЯ
Меркулова Т. А. Оподаткування 2005
Посібник складається з 7 розділів, присвячених вивченню основ системи оподаткування в Російській Федерації та виконання практичних завдань з кожної теми. Описана постановка податкового обліку по основних федеральних податків і деяким регіональним податках, заснована на положеннях Податкового Кодексу Російської Федерації, який набрав чинності з 1 січня 2002 року.
Міляков Н.В. Податки та оподаткування 2006
У підручнику викладаються теми курсу «Податки та оподаткування», передбачені державним загальноосвітнім стандартом вищої професійної освіти. Докладно розглядаються загальнотеоретичні питання податків та оподаткування. Разом з тим центральне місце в роботі займає дослідження основних податків Російської Федерації, в тому числі тих, які з тих чи інших причин не розглядаються в інших навчальних посібниках або розглядаються конспективно. Книга написана за інформаційної підтримки компанії Консультантплюс.
Рекомендується для слухачів навчальних закладів, які здійснюють професійну підготовку, для студентів, аспірантів економі-чеських та юридичних вузів, а також для практичних працівників: керівників підприємств і організацій, бухгалтерів, аудиторів, економістів, фінансових менеджерів.
Хантаева H.Л. Теоретичні основи оподаткування 2006
Навчальний посібник призначений для студентів економічних спеціальностей. У даному посібнику докладно розкриваються виникнення і розвиток оподаткування. Даються розширений опис функцій податків і принципів оподаткування.
Для читачів представлені різні теорії оподаткування та побудови податкової системи.
Одним з достоїнств даного навчального посібника - це опис істотних і факультативних елементів податку.
У навчальному посібнику розкриваються поняття податкової політики, податкового навантаження та податкової доктрини.
Тарасова, Л.М. Семикіна, Т.В. Саприкіна Податки та оподаткування 2007
Представлена ??існуюча в Російській Федерації система оподаткування вання, викладено порядок розрахунків основних видів податків і платежів до соот відповідне з Податковим кодексом Російської Федерації, перераховані основні права та обов'язки платників податків і податкових органів, розглянуті питання ведення податкового обліку та його взаємозв'язок з бухгалтерським обліком.
Для студентів, аспірантів і викладачів економічних факультетів і вузів, бухгалтерів, економістів, менеджерів, а також для всіх, хто інтересу ється питаннями оподаткування.
Закірова Е.Х. Податки та оподаткування 2010
Курс «Податки та оподаткування» є одним з найважливіших при підготовці фахівців у сфері оподаткування, бухгалтерського обліку , аудиту, фінансів. Вивчення теоретичних основ даної області доцільно закріплювати практичними розрахунками. Необхідність систематизації матеріалу для більш кваліфікованого проведення практичних занять, прагнення наблизити процес навчання до майбутньої сфері діяльності навчаються стали основним завданням програми дистанційного навчання.